Nasze nowości

Zobacz co nowego pojawiło się w naszych zbiorach

Redaktorka

Poruszająca opowieść z niezapomnianą Jackie w roli głównej. Po latach niepowodzeń James Smale w końcu podpisuje umowę z nowojorskim wydawnictwem.

Przy stole

Odkrycie rodzinnej tajemnicy działa jak zapalnik... Nicole i Jamie uważają swoich rodziców za parę idealną: są szczęśliwym małżeństwem z ponad trzydziestoletnim stażem, któremu nic do szczęścia nie brakuje.

W otchłani

Weronika zakochuje się bez pamięci w starszym od siebie onkologu dziecięcym Dawidzie. Para błyskawicznie decyduje się na ślub. Dziewczyna jest przeszczęśliwa, przyjaciółki przerażone, bo o mężczyźnie niewiele wiadomo, rodzice cieszą się, gdyż przyszły zięć jest bogaty, wykształcony i kulturalny – po prostu ideał.
Odtwórz wideo

poleca Agata Zygmunt

Dobra książka

Bibliotekarze polecają​

Królik samuraj

Samuraj królik. Królik samuraj. Im więcej razy sobie to powtarzałam tym bardziej brzmiało to niedorzecznie. Jak można było narysować komiks o XVII-wiecznej Japonii i głównym bohaterem uczynić królika samuraja? Widać można było. I to w taki sposób, że zarumieniłam się myśląc ze wstydem, że chciałam skreślić tę historię tylko dlatego, że patrzyłam na antropomorfizację głównego bohatera zbyt stereotypowo.

Biblioteka dla czytelnika - czytelnik dla biblioteki

Zmieniaj z nami nasza bibliotekę

Przekaż książki do biblioteki

Szanowni Czytelnicy! W każdym roku zbiory naszej biblioteki powiększają się nie tylko przez zakup nowości, ale także dzięki hojności darczyńców, za co serdecznie dziękujemy.

Zaproponuj książkę

Jeżeli masz propozycję zakupu książki, która powinna znaleźć się w księgozbiorze naszej biblioteki, prosimy o przesłanie sugestii.

Zostań donatorem kultury

Aby wesprzeć działalność Miejskiej Biblioteki Publicznejw Dąbrowie Górniczej i pomóc nam dalej rozwijać naszą instytucje, można wpłacać darowizny w placówkach MBP

Adres:

41-300 Dąbrowa Górnicza ul. T. Kościuszki 25