SPOTKANIE AUTORSKIE

22 kwietnia @ 8:00 am - 9 maja @ 8:00 pm

Miejska Biblioteka Publiczna wraz ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich – Zarządem Oddziału w Katowicach serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie, które odbędzie się 9 maja o godz. 18:00 w ramach „Tygodnia Bibliotek”

z Sylwią Chutnik – (ur. w 1979 roku w Warszawie); doktor nauk humanistycznych. Z wykształcenia kulturoznawczyni, absolwentka Gender Studies na UW. Pisarka, publicystka, działaczka społeczna i promotorka literatury.  Autorka m.in. takich książek jak: „Kieszonkowy Atlas Kobiet”, „Cwaniary”, „Tyłem do kierunku jazdy” i zbioru felietonów „Mama ma zawsze rację”.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia na stronie: https://rezerwacje.biblioteka-dg.pl/, mailowo: rezerwacje@biblioteka-dg.pl lub pod nr tel. 32 639 03 01 (w godz. 7:30-16:00).
Więcej szczegółów na naszym facebooku.

22 kwietnia @ 8:00 am
9 maja @ 8:00 pm