WEŹ UDZIAŁ W DYKTANDZIE!

12 maja, 2023 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Zapraszamy wszystkich amatorów poprawnej polszczyzny do wzięcia udziału w Dyktandzie Jak słowo daję!, które odbędzie się 12 maja o godz. 17:00 w ramach tegorocznych obchodów Tygodnia Bibliotek!

Do konkursu mogą przystąpić osoby pełnoletnie, które chciałyby sprawdzić swoje umiejętności językowe, a przy tym dobrze się bawić. Impreza będzie nie tylko okazją do promocji kultury naszego języka ojczystego, ale również możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Śmiałkowie powalczą także o tytuł “Mistrza Ortografii”.

Zgłoszenia do udziału w Dyktandzie należy dostarczyć do 4 maja br. za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wypełniony formularz na adres: promocja@biblioteka-dg.pl, bądź osobiście w siedzibie organizatora (Biblioteka Główna MBP, ul. T. Kościuszki 25). O zakwalifikowaniu do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania:

Wydarzenie finansowane ze środków Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej.

12 maja, 2023
5:00 pm - 7:00 pm