WEŹ UDZIAŁ W ODJAZDOWYM RAJDZIE!

13 maja, 2023 @ 10:00 am - 5:00 pm

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza wszystkich bibliotekarzy, czytelników, a także miłośników książek, bibliotek i rowerów, do wzięcia udziału w corocznym rajdzie rowerowym – Odjazdowy Bibliotekarz!

Widzimy się 13 maja o godz. 10:30 pod gmachem Biblioteki Głównej, gdzie podczas rejestracji uczestników będziemy rozdawać gadżety tj. kamizelki odblaskowe, szprychówki, chorągiewki, a także mapki z trasą przejazdu. Po godzinnym przejeździe przez miasto na uczestników czekać będzie moc atrakcji: czytelnia pod chmurką, gry wielkoformatowe i animacje, warsztaty literacko-plastyczne, konkursy z nagrodami oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wstęp wolny. wydarzenie jest bezpłatne.

Partnerzy: Miasto Dąbrowa Górnicza, Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa, British School, Kino Helios.

Odjazdowy Bibliotekarz odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek.
Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

13 maja, 2023
10:00 am - 5:00 pm