Konkursu “DoWolności wyrazu”!

22 listopada, 2022 - 2 grudnia, 2022

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu “DoWolności wyrazu”!

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (w wieku 7-12 lat), a jego celem jest plastyczne zinterpretowanie wiersza pn. „Ojczyzna”, autorstwa Marii Konopnickiej. Prace konkursowe wykonane dowolną techniką plastyczną (nie przekraczające formatu A3) należy dostarczyć osobiście do Działu Promocji (ul. T. Kościuszki 25), bądź przesłać pocztą na adres: Miejska Biblioteka Publiczna ul. T. Kościuszki 25, 41-300, Dąbrowa Górnicza, z dopiskiem: “DoWolności wyrazu”.

Konkurs trwa od 24.10 do 10.11.2022 r., natomiast 18.11.2022 r. na stronie biblioteka-dg.pl oraz bibliotecznym Facebook’u: www.facebook.com/mbpdg zostaną ogłoszone wyniki.

Autorzy trzech najciekawszych prac zostaną nagrodzeni książkami oraz bibliotecznymi gadżetami.

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 32 639 03 01 oraz na stronie internetowej www.biblioteka-dg.pl

Do pobrania:

Wiersz