NOC Z ANDERSENEM

31 marca, 2023 @ 6:00 pm - 1 kwietnia, 2023 @ 8:00 am

Już po raz kolejny w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Noc z Andersenem – międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym biorą udział biblioteki z Polski, Czech i Słowacji, organizując w tym samym czasie całonocne imprezy dla dzieci. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Wszystkie sny Pana Andersena” i będzie miała miejsce 31 marca w Bibliotece Głównej oraz strzemieszyckiej Filii nr 8.

W programie m.in.:

• Spektakl „Królowa śniegu” Teatru Itakzagramy
  • kreatywne warsztaty tematyczne,
  • lodowe eksperymenty Uniwersytetu Rozwoju,
  • urodzinowy poczęstunek Pana Andersena,
  • nocowanie pomiędzy bibliotecznymi regałami,
  • moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń!

Zapisy – telefoniczne – ruszają 16 marca:

• od godz. 8:00 w Bibliotece Głównej: tel. 32 639 03 01
  • od godz. 10:00 w Filii nr 8: tel. 32 262 20 64

Przy zapisywaniu dziecka należy podać: imię i nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy. Potrzebna będzie też zgoda rodziców/opiekunów  na udział w imprezie w  wybranej placówce, dostarczona do dnia 23 marca. Zgody można pobrać ze strony internetowej: www.biblioteka-dg.pl. Przy oddaniu zgody otrzymają Państwo naklejki, którymi należy oznaczyć rzeczy należące do dzieci (np. śpiwór, karimatę, plecak itp.)

Impreza skierowana jest do dzieci w wieku 7-11 lat.

Biletem wstępu na wydarzenie jest własnoręcznie narysowana kartka urodzinowa dla pana Andersena.

Do pobrania:

Zgoda rodziców – Biblioteka Główna