OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Dąbrowa Górnicza, 14 grudnia 2022 r.

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej informuje, że zamówienie na realizację zadania pn.: „Zakup wraz z sukcesywną dostawą materiałów bibliotecznych – książek drukowanych dużą czcionką (tzw. Wielkie Litery), książek w  postaci audiobooków, książek elektronicznych w postaci plików (ebooków) – nowości oraz wznowienia, w roku 2022 dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej ul. Kościuszki 25” na część II „Książki w postaci audiobooków” zostało udzielone firmie Audiobook.pl Sp. z o.o. ul. Okulickiego 7/9, 05-500 Piaseczno. Na część I „Książki drukowane dużą czcionką  (tzw. Wielkie Litery)” i na część III „Książki w postaci ebooków” w postępowaniu nie zostały złożone ważne oferty.

dr Beata Langer

Dyrektor MBP