11 styczeń 2018

FB Sukcesja biznesowa

Sukcesja biznesowa. Jak zabezpieczyć i rozwijać firmę rodzinną?

Serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców Zagłębia Dąbrowskiego na szkolenie dotyczące sukcesji biznesowej, które odbędzie się w dniu 23 stycznia o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

Celem wydarzenia jest przedstawienie kluczowych elementów dotyczących zmian pokoleniowych w firmach rodzinnych. W ramach prelekcji oraz dyskusji Uczestnicy będą mieli możliwość poznać zagadnienia sukcesji biznesowej zarówno pod kątem prawnym i organizacyjnym jak i również pod względem finansowym.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, firma JACO.PRO oraz Business Link Katowice.

Program i bezpłatna rejestracja na wydarzenie znajduje się na stronie www.sukcesja-biznesowa.evenea.pl.

Zapraszamy do udziału!

Odwiedzin w miesiącu: 62057