20 grudzień 2017

sylwester news

Na prośbę Urzędu Miejskiego dzielimy się z Państwem informacją o sylwestrowych połączeniach pociągowych z naszym miastem.

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i tym razem Koleje Śląsie uruchamiają z okazji Sylwestra specjalne nocne pociągi. Umożliwią one bezpieczne powroty z wielu miast. Możliwość dojazdu oraz powrotu w godzinach nocnych koleją to duże udogodnienie dla wielu osób, które zdecydują się spędzić noc sylwestrową poza swoim domem, nierzadko poza miejscem swojego zamieszkania.
Na liście miejscowości obsługiwanych przez połączenia specjalne znajdą się m.in. Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Tychy, Zawiercie czy Mikołów. Po raz pierwszy wyruszymy też ze stolicy województwa w kierunku Rybnika. Rozkład jazdy umożliwi przesiadkę pomiędzy dowolnymi kierunkami.
 ➡️więcej informacji, w tym rozkład jazdy, znajdą Państwo na stronie: www.kolejeslaskie.com/z-sylwestra-wroc-pociagiem/

Odwiedzin w miesiącu: 62057