Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
20 grudzień 2017

sylwester news

 

Na prośbę Urzędu Miejskiego dzielimy się z Państwem informacją o sylwestrowych połączeniach pociągowych z naszym miastem.
 
Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i tym razem Koleje Śląsie uruchamiają z okazji Sylwestra specjalne nocne pociągi. Umożliwią one bezpieczne powroty z wielu miast. Możliwość dojazdu oraz powrotu w godzinach nocnych koleją to duże udogodnienie dla wielu osób, które zdecydują się spędzić noc sylwestrową poza swoim domem, nierzadko poza miejscem swojego zamieszkania.
Na liście miejscowości obsługiwanych przez połączenia specjalne znajdą się m.in. Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Tychy, Zawiercie czy Mikołów. Po raz pierwszy wyruszymy też ze stolicy województwa w kierunku Rybnika. Rozkład jazdy umożliwi przesiadkę pomiędzy dowolnymi kierunkami.
 ➡️więcej informacji, w tym rozkład jazdy, znajdą Państwo na stronie: www.kolejeslaskie.com/z-sylwestra-wroc-pociagiem/
 

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 165
Odwiedzin w tygodniu: 2481
Odwiedzin w miesiącu: 62057
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 1324773