Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
24 listopad 2017

swiateczne zdarzenie

 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenie, a wszystkich już wkrótce ogarnie świąteczny nastrój. Na dobry początek tego szczególnego czasu, zapraszamy do podjęcia wyzwania literackiego i  napisania opowiadania o tematyce świątecznej. Żeby zadanie nie było zbyt łatwe, a zarazem sprawiło frajdę, konieczne będzie ujęcie w nim następujących słów i wyrażeń: czyżby Mikołaj?; puszyste pompony; Yeti; pomknął, niczym rączy jeleń; popisowy numer; „Opowieść wigilijna”; jak dziki karp; pachnący piernikiem poranek; upiorna bibliotekarka; wiek pary i elektryczności. Liczymy na kreatywność, pomysłowość i polot literacki podejmujących wyzwanie!

Prace prosimy nadsyłać w wersji elektronicznej na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w wersji papierowej w Wypożyczalni Centralnej Biblioteki Głównej MBP, Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 25 (wraz ze stosownymi załącznikami), najpóźniej do 17.12.17 r.

O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy 21.12.2017 r. na naszej stronie internetowej: www.biblioteka-dg.pl oraz bibliotecznym Facebooku: @mbpdg. Na zwycięzców będą czekały nagrody i dyplomy.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie określa Regulamin, który wraz  z załącznikami: kartą zgłoszenia i oświadczeniem rodzica/opiekuna można pobrać poniżej.

Życzymy wspaniałej zabawy!

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Oświadczenie

Regulamin

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 3902
Odwiedzin w tygodniu: 36508
Odwiedzin w miesiącu: 100000
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 1481291