Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
06 listopad 2017

W listopadzie zapraszamy Państwa do obejrzenia dwóch wyjątkowych wystaw.

Pierwsza z nich - "Stuletnia Dąbrowa Górnicza - miejsce sercu bliskie..." jest rezultatem konkursu fotograficznego i plastycznego, zorganizowanego  z okazji 100-lecia naszego miasta. Wystawę mogą podziwiać Państwo w naszej Galerii Klubowej (ul. T. Kościuszki 25)

Stuletnia Dąbrowa

 

Na drugą ekspozycję składają się trzy wystawy będące częścią VII Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej - Offo 2017.

OFFO 2017 to siódma edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. Jest to impreza cykliczna, która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. OFFO jest Festiwalem gromadzącym twórców, którzy posługują się fotografią otworkową. Celem OFFO jest ukazanie możliwości, jakie daje ta technika i przybliżenie jej możliwie najszerszej publiczności. Podczas poprzednich edycji OFFO można było zobaczyć prace pochodzące m.in. z Francji, Argentyny, Australii, USA, Brazylii, Niemiec, Szwecji, Chin, Wielkiej Brytanii, Ukrainy czy Rosji. Wystawa umiejscowiona jest w holu Biblioteki Głównej, a także w gablocie obok Wypożyczalni Centralnej.

 

VII Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej Offo 2017

Wstęp na obie wystawy jest bezpłatny.

Zapraszamy!

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 5364
Odwiedzin w tygodniu: 23527
Odwiedzin w miesiącu: 100000
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 1630616