Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
29 sierpień 2017

plakat2

 

„Wakacyjne zda(e)rzenie”

konkurs literacki

Właśnie wróciliśmy lub wkrótce wrócimy z wakacyjnych wojaży. Przy tej okazji  zachęcamy Was (naszych niestrudzonych Czytelników) do małej rozgrzewki intelektualnej. Na starcie przed powakacyjnymi zmaganiami z codziennością, wszystkich lubiących pisać zapraszamy do udziału w zabawie literackiej polegającej na napisaniu opowiadania, którego tematyka winna nawiązywać do wakacyjnych wspomnień. Zabawa ma charakter konkursu. Dla uatrakcyjnienia tekstów  trzeba będzie zamieścić w nich zestaw słów i wyrażeń: e-book, pan szambelan, prawie katastrofa, hardkorowy, pantalony; już był w ogródku, już witał się z gąską; Pendolino, karta biblioteczna, „Rzymskie wakacje”, hipopotam Hipolit.

Liczymy na waszą kreatywność, pomysłowość i powakacyjnie świeży umysł. Najlepsze opowiadania umieścimy  na stronie biblioteki lub naszym profilu facebookowym. Zwycięzcy otrzymają nagrody i dyplomy, jak i będą mogli liczyć na bezpłatną wejściówkę, na dowolne spotkanie organizowane przez bibliotekę w ramach Festiwalu ZagłębieWood.

 Prace prosimy nadsyłać w wersji elektronicznej na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w wersji papierowej w Wypożyczalni Centralnej MBP (Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 25) w terminie do 8.10.2017 r.

Informację o rozstrzygnięciu konkursu zamieścimy na stronie i Facebooku MBP 10.10.2017 r.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie określa Regulamin, który wraz  z załącznikami: kartą zgłoszenia i oświadczeniem rodzica/opiekuna można pobrać poniżej. Życzymy dobrej zabawy!

Materiały do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Oświadczenie Rodzica

Regulamin

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 5356
Odwiedzin w tygodniu: 23519
Odwiedzin w miesiącu: 100000
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 1630608