Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
21 kwiecień 2017

TZN W SIECI SZTUKI – wystawa prac uczniów Technicznych Zakładów Naukowych w Dąbrowie Górniczej w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

Od kilku lat w Miejskiej Biblioteki Publicznej prezentowane są prace uczniów Technicznych Zakładów Naukowych. W ubiegłym roku na wydrukach cyfrowych prezentowani byli uczniowie realizujący zadania praktyczne w poszczególnych pracowniach przedmiotowych. Eksponowane były też efekty pracy uczniów m.in. krzesła czy litery przestrzenne oraz prace ceramiczne nauczycieli realizujących swoje pasje w zakresie sztuki.

Rok 2017 jest rokiem gadżetów reklamowych i projektowania wizualnego. Szkoła prezentuje przykładowe projekty uczniów przygotowujących się do zdawania kwalifikacji w zawodzie technik organizacji reklamy, praktyczne rozwiązywania zadań egzaminacyjnych w zakresie tworzenia kampanii reklamowych i wykonywania zleceń poligraficznych. Gadżety reklamowe to wykonane w szkole drukiem sublimacyjnym kubki ceramiczne, smycze, różnokolorowe koszulki, puzzle, podkładki.  Taka autoreklama jest prezentacją umiejętności uczniów, jest ich portfolio. To również pokaz przygotowany dla młodszych kolegów zastanawiających się jaki kierunek i jaką szkołę wybrać niebawem.

Wystawa w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej potrwa do końca kwietnia. W maju ekspozycję będzie można obejrzeć w filii nr 4 (ul. Reymonta 14), natomiast w czerwcu zapraszamy do filii nr 18 (ul. Legionów Polskich 131a).

Wernisaż wystawy 27 kwietnia 2017 r. godzina 11.00. Wstęp wolny.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 165
Odwiedzin w tygodniu: 2481
Odwiedzin w miesiącu: 62057
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 1324773