WYKŁAD PROF. JANUSZA HEITZMANA

25 lutego, 2023 @ 11:00 am - 1:30 pm

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej i Senator RP Beata Małecka-Libera serdecznie zapraszają na wykład prof. dr hab. n. med. Janusza Heitzmana pt. „Stan naszego zdrowia psychicznego”, który odbędzie się 25 lutego 2023 r. o godz. 11:00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25). Spotkanie będzie częścią cyklu „Łączy nas zdrowie”.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek dla czytelników rusza na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia na stronie: https://rezerwacje.biblioteka-dg.pl/ lub za pośrednictwem maila: rezerwacje@biblioteka-dg.pl.

Janusz Heitzman – prof. dr hab. n. med. i nauk o zdrowiu, specjalista psychiatra, kierownik Kliniki Psychiatrii Sądowej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, wykładowca akademicki,  wiceprezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Pełnomocnik Ministra Zdrowia ds. Psychiatrii Sądowej, członek Komitetu Zdrowia Publicznego PAN, członek Zespołu do spraw zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży  Ministerstwa Zdrowia. W latach 2010-2013 Prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; 2016-2020 dyrektor Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Autor ponad 300 publikacji z zakresu psychiatrii i zdrowia psychicznego. Ekspert w programach publicystycznych: „Rozmowy w toku”, „Sprawa dla reportera”, „Państwo w państwie”.

25 lutego, 2023
11:00 am - 1:30 pm