SPOTKANIE PODRÓŻNICZE
17 czerwca @ 5:00 pm - 7:00 pm

Wraz ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej “Dąbrowiacy” serdecznie zapraszamy na spotkanie podróżnicze pn. „Życie w konserwie, czyli jak na co dzień radzi sobie załoga statku wycieczkowego”. Spotkanie poprowadzi Adam Sygacz.
Spotkanie odbędzie się 17 czerwca o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25).
*Rezerwacja bezpłatnych wejściówek od 10.06 (godz. 12:00)
na stronie: rezerwacje.biblioteka-dg.pl
pod nr tel. 32 639 03 28 (Punkt Ksero MBP)
na stronie: rezerwacje.biblioteka-dg.pl
pod nr tel. 32 639 03 28 (Punkt Ksero MBP)
