Spotkanie autorskie z prof. Andrzejem Piaseckim

23 listopada, 2022 @ 8:00 am - 5:00 pm

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza 9 grudnia o godz. 18:00 na spotkanie autorskie z prof. Andrzejem Piaseckim, historykiem i politologiem, specjalistą w zakresie samorządu terytorialnego i administracji publicznej.

Andrzej Piasecki – historyk i politolog, profesor. Mieszka i pracuje w Krakowie. Zajmuje się samorządem terytorialnym, administracją publiczną, polityką regionalną, komunikacją społeczną, systemem wyborczym, zarządzaniem kryzysowym i marketingiem politycznym. Członek Komisji Administracji Publicznej Komitetu Nauk o Polityce PAN. Autor książek: „Referenda w III RP”,
„Menadżer i polityk. Wójt, burmistrz, prezydent miasta”, „Samorząd terytorialny i wspólnoty lokalne”, „Wybory w Polsce 1989-2011”, „Wiek burzy i spokoju. Kalendarium dziejów Polski 1918-2018”.

Spotkanie w Bibliotece Głównej będzie poświęcone m.in. najnowszej książce pt. “Kryzysy Polski współczesnej. 1990 – 2022”.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia na stronie: https://rezerwacje.biblioteka-dg.pl/ lub mailowo: promocja@biblioteka-dg.pl.

23 listopada, 2022
8:00 am - 5:00 pm