SPOTKANIE AUTORSKIE

23 lutego, 2023 @ 6:00 pm - 8:00 pm

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Vincentem Viktorem Severskim, które odbędzie się 23 lutego 2023 r. o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25).
Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia na stronie: https://rezerwacje.biblioteka-dg.pl/ lub mailowo: promocja@biblioteka-dg.pl.
Vincent V. Severski, a właściwie Włodzimierz Sokołowski, pułkownik polskiego wywiadu i pisarz powieści sensacyjnych. Przez prawie 30 lat pracował jako oficer operacyjny i odbył kilkadziesiąt misji w prawie stu krajach. Odszedł ze służby w 2010 r. i zajął się pisaniem. Wydał dziewięć powieści, które rozeszły się w nakładzie prawie milionie egzemplarzy, a na postawie jednej z nich, Canal + nakręcił serial. Wielokrotnie odznaczany, w tym Legią Zasługi przez prezydenta Obamę.

23 lutego, 2023
6:00 pm - 8:00 pm