Moc relacji. Jak dogadać się z dzieckiem, by zyskać spokój

7 grudnia, 2022 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej oraz Gabinet Psychologii i Psychoterapii Katarzyna Ruszczyk mają zaszyty zaprosić na spotkanie z autorką książki dla rodziców pt. „Moc relacji. Jak dogadać się z dzieckiem, by zyskać spokój”, psycholożką, psychoteraputką Urszulą Sołtys-Para.

Czy zastanawiasz się czasem, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem, żeby się dogadać?
Czy zdarza się, że czujesz bezsilność i wybuchasz gniewem?
Czy masz czasem wrażenie, że twoje dziecko jest zbyt mało samodzielne , a bałagan w jego pokoju przyprawia cię o zawrót głowy?
Jak zmotywować dziecko do wykonywania obowiązków?
Spotkanie będzie miało formę rozmowy w oparciu o tematy poruszane w książce autorki.

Rozmowę poprowadzą dwie doświadczone psychoterapeutki:

Urszula Sołtys-Para – psycholożka i psychoterapeutka, prowadzi swój gabinet w Tychach gdzie zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych, terapią par oraz terapią rodzinną .Pracuje przede wszystkim w nurcie terapii ericksonowskiej i systemowej. Autorka książki „Moc relacji-jak się dogadać z dzieckiem, by zyskać spokój”, współautorka podcastu psychoedukacyjnego „Wspólne Słowa”

Katarzyna Ruszczyk – psycholożka ,psychoterapeutka, prowadzi własną praktykę Gabinet Psychologii i Psychoterapii w Dąbrowie Górniczej gdzie zajmuje się psychoterapią indywidulaną dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dorosłych, terapią par i rodzin.Pracuje w nurcie integracyjnym wykorzystując różne techniki pracy w zależności od potrzeb pacjenta. Najbliższe jest jej spojrzenie systemowe, ericksonowskie, ale i psychodynamiczne.

Wstęp wolny.

7 grudnia, 2022