DYSKUSJA HISTORYCZNA I POKAZ FILMU

8 lutego, 2023 @ 6:00 am - 8:30 pm

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza na dyskusję historyczną wokół dąbrowskiej fabryki DEFUM, która odbędzie się 8 lutego o godz. 18:00 w Pałacu Kultury Zagłębia.
W ramach spotkania:
Premierowy pokaz filmu dokumentalnego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej pt. „DEFUM: fabryka pełna wspomnień”.
Dyskusja prowadzona przez Arkadiusza Rybaka, Dyrektora Muzeum Miejskiego „Sztygarka”. Wśród gości specjalnych Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza Marcin Bazylak.
Wystawa fotografii z zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej pt. „DEFUM w obiektywie” autorstwa Pawła Grada. 8 lutego prezentowana w Pałacu Kultury Zagłębia, w pozostałych dniach lutego dostępna w dąbrowskiej bibliotece.
Dostęp:
Bezpłatne wejściówki dostępne od 2 lutego do odbioru w punkcie ksero MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ (T. Kościuszki 25). Odbiór możliwy w godzinach otwarcia biblioteki.

8 lutego, 2023
6:00 am - 8:30 pm