Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

AKCJA LATO 2024

7 czerwca @ 8:00 am - 30 sierpnia @ 8:00 pm

Jak co roku w okresie wakacyjnym dąbrowska biblioteka przygotowała dla swoich Czytelników szeroką ofertę tematycznych warsztatów i spotkań, tym razem inspirowanych hasłem “Kiedyś to było…”.

W trakcie tegorocznych wakacji przeniesiemy się w czasie, i sięgniemy pamięcią do wspomnień naszych rodziców, dziadków i ich letnich aktywności. Szykuje się dużo zabaw na świeżym powietrzu, zachęcimy również dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia czasu w mieście ze swoimi bliskimi!

Nie zabraknie zajęć literacko-plastycznych, edukacyjnych, gier, quizów i krzyżówek, a także letnich wyjazdów dla aktywnych czytelników MBP i zabaw takich jak dawniej.

Z wszystkich propozycji wakacyjnych można skorzystać bezpłatnie w lipcu i sierpniu w dowolnej placówce dąbrowskiej biblioteki na terenie miasta.

Niebywałą atrakcją będą letnie wycieczki do Żarek, podczas których dzieci zwiedzą Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie i Gospodarstwo Edukacyjne Siodłata Gęś, a także wezmą udział w warsztatach robienia pizzy!

Pierwsza wycieczka odbędzie się 2 lipca, a druga 16 lipca! Letnie wyjazdy kierowane są do dzieci w wieku 7-10 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy, które wystartują 17.06. Liczba miejsc ograniczona!

25.07 oraz 22.08 w godz. 16:00-19:00 zapraszamy wszystkich na pikniki jak dawniej na placu zielonym za Biblioteką Główną. W programie gry i zabawy dla najmłodszych, wspólne ognisko (nie zapewniamy poczęstunku) i wiele innych atrakcji. W razie niepogody zabawy zostaną przeniesione do budynku Biblioteki Głównej.

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej.

Szczegóły

Początek:
7 czerwca @ 8:00 am
Koniec:
30 sierpnia @ 8:00 pm
Skip to content