16. Metropolitalne Święto Rodziny!

16 maja, 2023 @ 8:00 am - 3 czerwca, 2023 @ 5:00 pm

AKTUALIZACJA!

Przedłużamy termin składania prac do 2 czerwca!
Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek, 5.06.

W związku ze zbliżającym się 16. Metropolitalnym Świętem Rodziny dąbrowska książnica zaprasza do wzięcia udziału w konkursie literacko-plastycznym pn. „Rodzina jak malowana!”

Do wspólnej zabawy zaprasza się wszystkich miłośników twórczych wyzwań i wspólnego spędzania czasu.  Konkurs skierowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych (w wieku 7-10 lat), a jego celem jest plastyczne zinterpretowanie wiersza pn. „Ja”, autorstwa Grzegorza Strzebońskiego. Prace konkursowe wykonane dowolną techniką plastyczną (nie przekraczające formatu A3) należy dostarczyć osobiście do Działu Promocji (ul. T. Kościuszki 25), bądź przesłać pocztą na adres: Miejska Biblioteka Publiczna ul. T. Kościuszki 25, 41-300, Dąbrowa Górnicza, z dopiskiem: “Rodzina jak malowana”.

Konkurs trwa od 16.05 do 28.05.2023 r., natomiast nie później niż 2.06.2023 r. na stronie biblioteka-dg.pl oraz bibliotecznym Facebook’u: www.facebook.com/mbpdg zostaną ogłoszone wyniki.

Do pobrania:

Wiersz

Kolejną propozycją jest „Rodzinny turniej gier planszowych”– MBP zaprasza do wspólnej zabawy całe rodziny – zmierzcie się razem ze swoimi bliskimi lub przeciwko innym w najprostszej i bardzo wciągającej grze! Nie ważne czy masz 6 czy 106 lat! Liczy się spryt, szybkość i spostrzegawczość! Razem z nami zagraj w gry planszowe, które mają mały rozmiar i zmieszczą się w plecakach, torebkach czy nerkach, m.in.: „Buła, pizza, kot, ser, koza”, „Kotobirynt” czy „Dobble”.

Rozgrywki odbędą się 26.05.2023r. o godzinie 17:00 w Bibliotece Głównej (Laboratorium Wyobraźni).

Wstęp wolny bez zapisów.

Dodatkowe informacje:  tel.: 32 639 03 01, e-mail: promocja@biblioteka-dg.pl