28 październik 2015

Dąbrowska biblioteka co miesiąc organizuje spotkania w ramach Klubu Ciekawych Świata. Zajęcia skierowane są do osób w każdym wieku, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę z zakresu psychologii czy socjologii, bądź zapoznać się z ciekawostkami ze świata nauki i kultury. Dyskusje prowadzone są w oparciu o teksty popularnonaukowe, które skłaniają uczestników do własnych uwag i spostrzeżeń.
Najbliższe spotkanie Klubu Ciekawych Świata odbędzie się 10 listopada (wtorek) o godz. 16.00 w Galerii Klubowej Biblioteki Głównej (ul. Kościuszki 25). Tym razem porozmawiamy o tym jak pasje wpływają na działanie naszego mózgu.
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej artykułem.
Zapisy pod nr tel. 32 639 03 01.

artykuł