14 czerwiec 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach edycji „W Dwa Ognie” organizowanym przez Interdyscyplinarną Pracownię Współczesnych Problemów Humanistyki Akademii WSB Spotkanie „Globalne i lokalne konteksty tożsamości pisarza” odbędzie się 15 czerwca 2022 roku (środa) o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej.
Spotkanie z Gośćmi:
Tomaszem Kowalskim, Michałem Syską i Adamem Szają
Poprowadzi: prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz - Akademia WSB
Link do transmisji: www.youtube.com/akademia-wsb

Projekt realizowany dzięki finasowaniu w ramach Konkursu Społeczna Odpowiedzialność Nauki Ministerstwa Edukacji i Nauki.

plakat BG Dwa Ognie