31 maj 2022
Przez cały czerwiec w Galerii Klubowej Biblioteki Głównej prezentowana będzie wystawa fotografii Anny Dudzińskiej „#Inaczej #taksamo”.
Zdjęcia reporterki radiowej Anny Dudzińskiej zrobione przed wybuchem pandemii, zwracające uwagę na problem, jaki jest ograniczenie dostępu dzieci do edukacji. Jako korespondentka Polskiego Radia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich miała szansę odwiedzić kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Z czułością obserwowała jak dużo łączy jej dzieci z tymi, które mieszkają na Filipinach, w Bhutanie, Japonii, Libanie, Jordanii czy różnych regionach Indii.

Wystawę można zwiedzać w godzinach otwarcia placówki.
Wstęp: bezpłatny.

wybrane wystawa foto kopia