13 maj 2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ogrodniczym, realizowanym w ramach projektu "biBIOteka", który otrzymał dofinansowanie z Funduszu Naturalnej Energii.

Aby wziąc udział w konkursie, należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. max. trzy zdjęcia swojego ogródka/balkonu, który stanowi idealne miejsce na zaszycie się z książką! Do przesłanych zdjęć należy dołączyć formularz zgłoszeniowy, który można pobrać poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca!

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: najpiękniejszy ogród oraz najpiękniejszy balkon (lub taras).

Spośród przesłanych zgłoszeń jury przyzna po trzy nagrody w obu kategoriach. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe, a autorzy najlepszych zgłoszeń (wraz z osobami towarzyszącymi) wezmą udział w wycieczce do Ogrodów Kapias w Goczałkowicach-Zdroju. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas wycieczki – 21 czerwca.

Szczegóły i więcej informacji w regulaminie oraz pod nr tel. 32 639 03 01.

Do pobrania:

biblioteka plakat KONKURS balkonowy