10 maj 2022
biBIOteka - zapuść korzenie z biblioteką!

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „biBIOteka”, realizowanym dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem XII Edycji Funduszu Naturalnej Energii był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a partnerem konkursu - Fundacja Nasza Ziemia.

Harmonogram wydarzeń:
🌿11 maja - otwarcie "Biblioteki Nasion"
🌿12 maja - 12 czerwca - konkurs ogrodniczy na najładniejszy balkon i ogródek przydomowy w mieście
🌿14 maja, godz. 13:00 - otwarcie Ogrodu Społecznego (teren zielony za Biblioteką Główną) oraz rodzinne warsztaty ogrodnicze
🌿20 maja, godz. 17:00 - Spotkanie autorskie i warsztaty ogrodnicze z Dominiką Krzych i Kasią Basiewicz, autorkami "Książki o miejskim ogrodnictwie"
bibioteka regulamin internetbiblioteka plakat ogolny 1