05 maj 2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza na premierę filmu "Apetyt na Bibliotekę" z Remigiuszem Rączką – znanym i lubianym kucharzem, restauratorem, mistrzem kuchni śląskiej, który wraz z Grzegorzem Kuśpielem – dąbrowskim podróżnikiem, przygotował regionalne potrawy z książki „Zbiór przepisów potraw regionalnych województwa śląskiego” pod red. H. Szymanderskiej.

Wydarzenie odbędzie się 10 maja o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Po premierze zapraszamy zgromadzonych gości na poczęstunek.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na stronie: https://rezerwacje.biblioteka-dg.pl/

premiera filmu2a