05 maj 2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej wraz ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich serdecznie zapraszają wszystkich bibliotekarzy, czytelników, a także miłośników książek, bibliotek i rowerów, do wzięcia udziału w corocznym rajdzie rowerowym - Odjazdowy Bibliotekarz!

Widzimy się 14 maja o godz. 10:15 pod gmachem Biblioteki Głównej, gdzie podczas rejestracji uczestników będziemy rozdawać gadżety tj. kamizelki odblaskowe, szprychówki, chorągiewki, a także mapki z trasą przejazdu. Po godzinnym przejeździe przez miasto na uczestników czekać będzie moc atrakcji: czytelnia pod chmurką, gry wielkoformatowe i animacje, otwarcie "Biblioteki nasion", warsztaty ogrodnicze, inauguracja ogrodu społecznego, konkursy z nagrodami oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wstęp wolny - wydarzenie jest bezpłatne.

Partnerzy: Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa, KRS TKKF "TRIATHLON" Dąbrowa Górnicza, Fundacja Normalne Miasto "Fenomen", Gaz-System, Kino Helios, LaserHouse.

Odjazdowy Bibliotekarz odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek.
Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Do pobrania:

Mapa przejazdu