A- A A+
tło
04 maj 2022

Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie kreatywnym "Stwórz bibliotekę w Minecrafcie!

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu budynku biblioteki w grze „Minecraft”, a następnie udokumentowanie wykonanej pracy w formie zdjęcia, skanu, bądź filmu. Budując bibliotekę można wzorować się na istniejącym budynku lub też wykreować własną, od podstaw.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Prace konkursowe należy przesłać do 31.05.2022 r. na jeden z adresów filii (które różnią się numerem placówki), np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nadając wiadomości tytuł „Biblioteka w Minecraft”, a także załączając formularz zgłoszeniowy.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 13 czerwca na facebook'owych profilach filii.

 

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

plakat f3 minecraft A3

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 11
Odwiedzin w tygodniu: 5516
Odwiedzin w miesiącu: 27460
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 4141764