29 kwiecień 2022

- Amelia Palik

- Kinga Bijak

- Nina Będkowska

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wyrażenie swoich uczuć, emocji, zainteresowań w  przedstawieniu swoich Rodzin. Miło nam jest poznać wszystkich!

Do zobaczenia w Bibliotece!

Po odbiór nagród i wyróżnień zapraszamy od 20 maja 2022 r. do Filii nr 20.

_________________________________________________________________________________________________

Filia nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Mama, tata, ja i inni", który organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny (15 maja).

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych klas. I – III.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy plastycznej, która będzie nawiązywała do tytułu konkursu. Technika dowolna.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 10.05.2022 do Filii nr 20  MBP ul. Topolowa 32, bądź do Biblioteki Głównej T. Kościuszki 25  do Punktu Ksero z dopiskiem: Mama, tata, ja i inni.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 13.05.2022 na stronie www.biblioteka-dg.pl oraz bibliotecznym Facebook’u: www.facebook.com/mbpdg.

Do pobrania:

plakat f20 konkurs kopia