28 kwiecień 2022

Darmowy dostęp do serwisu Empik Go!

Drodzy Czytelnicy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, niezwykle miło nam poinformować Państwa, że od maja 2022 r. nasza Biblioteka oferuje darmowy dostęp do serwisu Empik Go.

Wszystkich zainteresowanych książką elektroniczną zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej informacjami. Oferta dotyczy czytelników posiadających aktywną kartę biblioteczną.

Platforma Empik Go oferuje około 50 000  e-booków, audiobooków, a także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do Biblioteki Głównej lub napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba mieć aktywne konto biblioteczne).

Aby aktywować kod  należy wejść na www.empik.com/gofree i postępować zgodnie z poleceniami na stronie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z oferty!!!

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI KORZYSTANIA Z EMPIK GO
Skorzystanie z Kodu zasilającego Empik Go oznacza akceptację następujących postanowień:

1. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania „Regulaminu określającego zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go”, który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin, który określa warunki korzystania z Kodów.
  2. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji usług dotyczących audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go.
  3. Zważywszy, że w ramach serwisu Empik Go publikowane są także treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, kody zasilające Empik Go przekazywane są wyłącznie osobom od 15 roku życia.
  4. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części i nie podlega  zwrotowi.
  5. Warunkiem zrealizowania Kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com, zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Go https://www.empik.com/regulamin.
  6. Aby wykorzystać Kod, należy wejść na stronę www.empik.com/gofree i postępować zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie.
  7. Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.
  8. Użytkownik po aktywacji kodu może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.
  9. Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
  10. Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego Kodu jednocześnie.
  11. Kody nie mogą być wymieniane na gotówkę.

Plakat Empik Go