A- A A+
tło
14 kwiecień 2022

Jedną z atrakcji tegorocznego Tygodnia Bibliotek będzie dyktando "Kto pisze, nie BŁĄDzi", skierowane do młodzieży z dąbrowskich szkół podstawowych. Do konkursu mogą przystąpić młodzi miłośnicy poprawnej polszczyzny (uczniowie kl. V-VII), którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności językowe, a przy tym świetnie się bawić. Impreza będzie nie tylko okazją do promocji kultury naszego języka ojczystego, ale także możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród.

Najważniejsze informacje:

1. W Dyktandzie mogą uczestniczyć uczniowie (V-VII kl.) dąbrowskich szkół podstawowych.

2. Warunkiem uczestnictwa w Dyktandzie jest zgłoszenie swojego udziału w konkursie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz otrzymanie drogą e-mailową potwierdzenia o zakwalifikowaniu do konkursu.

3. Zgłoszenia udziału w konkursie można dokonać wypełniając formularz, który stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu. Wypełniony formularz należy przekazać organizatorom:

- za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- osobiście w siedzibie organizatora (Biblioteka Główna MBP w Dąbrowie Górniczej, ul. T. Kościuszki 25, Dział Marketingu MBP, pokój 2.26) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30.

4. Zgłoszenia do udziału w Dyktandzie przyjmowane będą do 6 maja 2022 r.

5. Organizator gwarantuje udział w Dyktandzie 50 osobom, które jako pierwsze zgłoszą chęć przystąpienia do konkursu.

6. Po otrzymaniu zgłoszenia organizator nadaje osobie wyrażającej chęć udziału w Dyktandzie numer identyfikacyjny i przesyła jej e-mailem informację zwrotną o treści: Zostałeś zarejestrowany pod nr…

7. Organizator tworzy listę rezerwową dla 10 osób. Osoby te zostaną dopuszczone do konkursu (zgodnie z kolejnością na liście rezerwowej) tylko wówczas, gdy uczestnicy z listy głównej odwołają swoje uczestnictwo w Dyktandzie.

8. Uczestnik, przystępując do konkursu i podając swoje dane osobowe, wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Koło w Dąbrowie Górniczej w celu dokumentacji i rozliczenia konkursu (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r., tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

9. Dane osobowe uczestników Dyktanda będą potwierdzane na podstawie legitymacji szkolnej podczas rejestracji przeprowadzanej w dniu konkursu, 11 maja 2022 r., w godz. 9:00-9:45.

Do pobrania:

Regulamin

Karta Zgłoszeniowa

Szczegóły: tel. 32 639 03 01

dyktando

 

 

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 988
Odwiedzin w tygodniu: 5498
Odwiedzin w miesiącu: 27442
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 4141746