14 styczeń 2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej wraz ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy" zaprasza 18 stycznia o godz. 17:30 na spotkanie z podróżnikiem, Waldkiem Maliną.

Waldek Malina to zapalony rowerowy podróżnik, który tym razem postanowił odstawić dwa kółka by zrealizować kolejne ze swoich wielkich marzeń! Jak tanim kosztem zorganizować taką wyprawę? Czy faktycznie ten szczyt jest aż tak łatwy do zdobycia? Na co trzeba zwracać szczególną uwagę? Jakie mogą być konsekwencje nie do końca potrzebnej brawury?

Odpowiedzi na te pytania i dużo więcej praktycznych wskazówek poznacie podczas tej niezwykłej prezentacji!

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

waldek malina