11 styczeń 2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej wraz z firmą Przyjaciele Kawy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Książka i kawa"!

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu na e-mail: marketing@biblioteka-dg.pl zdjęcia przedstawiającego książką i kawę. W tytule wiadomości należy wpisać "Konkurs Książka i kawa", a w treści swoje imię i nazwisko. Trzy najbardziej kreatywne zdjęcia nagrodzimy pakietami, w których skład wchodzić będzie oczywiście... książka i kawa!

Konkurs potrwa do 21 stycznia.

Ogłoszenie wyników nastąpi nie później, niż 25 stycznia.

Sponsorem aromatycznej części nagród jest firma Przyjaciele Kawy (www.przyjacielekawy.pl) - międzynarodowy sprzedawca kawy i ekspresów do kawy, działający w Europie pod nazwami tworzonymi lokalnie na każdym rynku. Powstała z pasji ludzi uwielbiających kawę firma koncentruje się na wyjątkowych doświadczeniach sprzedażowych i produkcji wysokiej jakości. I co ważne - Przyjaciele Kawy są również Przyjaciółmi Książek!

Do pobrania:

książka i kawa