A- A A+
tło
11 styczeń 2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej wraz z firmą Przyjaciele Kawy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Książka i kawa"!

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu na e-mail: marketing@biblioteka-dg.pl zdjęcia przedstawiającego książką i kawę. W tytule wiadomości należy wpisać "Konkurs Książka i kawa", a w treści swoje imię i nazwisko. Trzy najbardziej kreatywne zdjęcia nagrodzimy pakietami, w których skład wchodzić będzie oczywiście... książka i kawa!

Konkurs potrwa do 21 stycznia.

Ogłoszenie wyników nastąpi nie później, niż 25 stycznia.

 

Sponsorem aromatycznej części nagród jest firma Przyjaciele Kawy (www.przyjacielekawy.pl) - międzynarodowy sprzedawca kawy i ekspresów do kawy, działający w Europie pod nazwami tworzonymi lokalnie na każdym rynku. Powstała z pasji ludzi uwielbiających kawę firma koncentruje się na wyjątkowych doświadczeniach sprzedażowych i produkcji wysokiej jakości. I co ważne - Przyjaciele Kawy są również Przyjaciółmi Książek!

 

Do pobrania:

Regulamin

 

książka i kawa

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 23
Odwiedzin w tygodniu: 4624
Odwiedzin w miesiącu: 28386
Odwiedzin w zeszłym roku: 71614
Wszystkie: 3978109