30 listopad 2021

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza na spotkanie z autorkami książek „I ja ciebie też” oraz „Nigdy Cię nie opuszczę”Zuzanną Dobrucką oraz Beatą Harasimowicz.

Wydarzenie odbędzie się w 9 grudnia o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek rusza 4 grudnia o godz. 18:00 na stronie: https://rezerwacje.biblioteka-dg.pl/

Przy rezerwacji należy podać numer karty bibliotecznej (bez początkowej cyfry „0”).

Zuzanna Dobrucka –  wie wszystko o telewizji, starociach, przedwojennych piosenkach i Cyganach. Założycielka i pierwsza szefowa TVP Rozrywka. Razem ze swoimi psami prowadzi profil instagramowy @psiglupy.

Beata Harasimowicz – wie wszystko o telewizji, ortografii, polskich filmach i medycynie bardzo niekonwencjonalnej. Reżyserka wszystkich dobrych programów kabaretowych XXI w.

spotkanie autorskie dobrucka harasymowicz