A- A A+
tło
10 listopad 2021

Projekt Human First Tour (https://humanfirsttour.pl/) jest skierowanym do młodzieży cyklem spotkań, których ideą jest wzbudzenie w młodych ludziach wiary we własne możliwości, poczucia sprawczości i sensu obierania celu i dążenia do jego realizacji. Ambasadorem projektu został pan Mariusz Kędzierski – mówca motywacyjny i artysta (rysownik). Spotkania w ramach projektu od  września 2021 roku regularnie organizowane są w szkołach podstawowych i średnich na terenie Śląska. 

Mając na uwadze problemy, z którymi borykają się młodzi ludzie przebywający w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, postanowiono skupić się na nich bardziej. W związku z tym dnia 25 listopada 2021r. z myślą o wychowankach instytucjonalnej pieczy zastępczej, zaplanowany został „Dzień motywacji”. Będzie to popołudniowe spotkanie zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

Podczas "Dnia Motywacji" oprócz prelekcji pana Mariusza Kędzierskiego pojawi się również pan Rafał Rogowicz – coach, trener mentalny, terapeuta i nauczyciel akademicki. Pomiędzy wystąpieniami przeprowadzone zostaną ćwiczenia motywacyjne, a spotkanie urozmaicone zostanie mini koncertem zespołu Poczytalni.

 

dzień motywacji2

 

 

 

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 29
Odwiedzin w tygodniu: 29
Odwiedzin w miesiącu: 6537
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 3920835