24 wrzesień 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Zwierzęta z origami", organizowanym z okazji Światowego Dnia Zwierząt oraz Światowego Dnia Origami.

Konkurs jest adresowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych i polega na wykonaniu techniką origami dowolnego zwierzątka.

Prace konkursowe wykonane dowolną techniką origami należy dostarczyć do 20 października, do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej MBP, bądź przesłać pocztą na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. T. Kościuszki 25, 41-300 Dąbrowa Górnicza z dopiskiem: Zwierzęta z origami.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 26 października na stronie www.biblioteka-dg.pl oraz bibliotecznym Facebook’u: www.facebook.com/mbpdg.

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 32 262 49 14.

Do pobrania:

zwierzeta z origami