03 wrzesień 2021

przebywających w Ośrodku dla Uchodźców

w miejscowości Linin

Produkty jakie zbieramy:

dezodoranty, kremy do twarzy, pasty do zębów, szczoteczki do mycia zębów, płyny do płukania ust, szampony, odżywki do włosów, podpaski, golarki damskie i męskie, pianki do golenia, mydła, płyny i balsamy po goleniu, żele pod prysznic, proszki do prania, płyny do płukania tkanin, kremy do rąk.

Miejsca zbiórek:

• Biblioteka Główna (T. Kościuszki 25),
  • Filie MBP,
  • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1c),
  • Centrum Aktywności Obywatelskiej, Dąbrowa Górnicza (ul. Sienkiewicza 6A),
  • Centrum Ubezpieczeniowo - Finansowe, Dąbrowa Górnicza (ul. Warszawska 72).

Zbiórka powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy", Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej, Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej, Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszenia "Budzimy Strzemieszyce".

pomoc