29 czerwiec 2021

W ramach tegorocznej Akcji Lato zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat do udziału w konkursie "Legendarne rysunki"!

Celem konkursu jest plastyczna interpretacja wybranej legendy dąbrowskiej, np. : o Pustelniku z Gołonoga, Królowej Jadwidze, Tucznej Babie, czy Pustyni Błędowskiej.

Prace konkursowe wykonane dowolną techniką plastyczną (nie przekraczające formatu A3) należy dostarczyć w terminie od 1 lipca do 10 sierpnia 2021 r. do Punktu Ksero Biblioteki Głównej MBP, bądź przesłać pocztą na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna ul. T. Kościuszki 25

41-300 Dąbrowa Górnicza

z dopiskiem: Legendarne rysunki

Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 20.08.2021 r., podczas festiwalu literackiego „Żywe Legendy” na deptaku przy Pogorii III oraz na stronie www.biblioteka-dg.pl oraz bibliotecznym Facebook’u: www.facebook.com/mbpdg.

Do pobrania:

legendarne rysunki kopia