Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
28 kwiecień 2021

Filia nr 3 wraz z Filią nr 7 zapraszają do udziału w konkursie "Klocko-książka"!

Zadanie konkursowe polega na kreatywnym stworzeniu budowli z klocków, która nawiązuje do świata książki! Może więc być to np. scena z książki, ulubiony bohater, czy to co wyobraźnia podpowie, a na co klocki pozwolą! Przy konstruowaniu budowli nie należy jedynie korzystać z gotowych zestawów.

Zdjęcia gotowej konstrukcji wraz z krótkim opisem i formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na jeden z poniższych adresów do 17 maja:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Ogłoszenie wyników odbędzie się 24.05.2021 r. na filiowych Facebookach: https://www.facebook.com/f3mbpdg oraz https://www.facebook.com/f7mbpdg.

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

klockoksiążka

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 152
Odwiedzin w tygodniu: 3459
Odwiedzin w miesiącu: 12538
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 3696878