Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

26 kwiecień 2021

W ramach zbliżającego się Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych

do udziału w konkursie plastycznym "Ulubiona książka"!

• Zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektu okładki ulubionej książki.
  • Prace konkursowe wykonane dowolną techniką plastyczną (nie przekraczające formatu A4) należy dostarczyć do 12 maja do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej MBP, bądź przesłać pocztą na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. T. Kościuszki 25, 41-300 Dąbrowa Górnicza, z dopiskiem: Ulubiona książka.
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 maja na stronie internetowej MBP oraz bibliotecznym Facebook’u: www.facebook.com/mbpdg.

Do pobrania:

konkurs plastyczny ulubiona ksiazka