Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

20 kwiecień 2021

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Bibliotekę SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej oraz Miejską Bibliotekę Publiczną - Filia nr 16 w Dąbrowie Górniczej został rozstrzygnięty. Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 1 wykazali się kreatywnością i wykonali wiele ciekawych prac. Jury brało pod uwagę głównie pomysłowość autora i estetykę wykonanej pracy. Nie było łatwo, ale udało się wyłonić zwycięzców. Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymają dyplomy, nagrody oraz drobne upominki. A oto wyniki:

Kategoria  klasy  1-3 SP

I m.    Gabriel N. kl. 1B

II m.    Albert K. kl. 1Bz oraz Igor S. kl. 3G

III m.   Adrianna K. kl. 2C

Wyróżnienia:   Stanisław S kl. 3F oraz Filip P. kl. 3F

Kategoria klasy  4-8 SP

I m.     Jeremiasz B. kl. 4Cz oraz Agata J. kl. 5A

II m.    Bartłomiej B. kl. 6Dz oraz Aleksander D. kl. 4B

III m.   Piotr M. kl. 4B oraz Kacper N. kl.  6Dz

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

wielkanocny kolaż