Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
19 kwiecień 2021

W ramach zbliżającego się Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Ktokolwiek czytał, ktokolwiek wie"!

Jeśli czytasz książki i lubisz pisać ich recenzje, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Jednak nie myśl, że będzie łatwo. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać recenzję tak, aby nie pojawił się w niej tytuł książki o której piszesz oraz imię i nazwisko (pseudonim) jej autora/ów. Nie mogą się w niej znaleźć  imiona i nazwiska głównych bohaterów i innych postaci, które przewijają się na kartach opisywanego utworu, jak również nazwy własne np. miejscowości, obiektów, krajów. Należy tak skonstruować swoją recenzję, by mimo wszystko czytający mieli szansę odkryć, jaką książkę piszący ma na myśli. Po ogłoszeniu wyników, wybrane/ nagrodzone prace będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszym bibliotecznym Facebook'u, jako zagadki do odgadnięcia.

Na Wasze pracy czekamy do 9 maja!

Wyniki podamy już 14 maja na naszej stronie internetowej oraz profilu MBP na Facebooku.

Zatem, pisarze do piór! Recenzenci do recenzji!

 

Do pobrania:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

konkurs ktokolwiek czytal

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 142
Odwiedzin w tygodniu: 3449
Odwiedzin w miesiącu: 12528
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 3696868