Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
23 marzec 2021

Z okazji przypadającego na 23 kwietnia Międzynarodowego Dnia Książki, dąbrowskie Przedszkole nr 9 wraz z Wypożyczalnią dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej

zapraszają do udziału w konkursie recytatorskim "Wierszykarnia", który organizowany jest w ramach akcji „Biblioteka Wyobraźni”. 

Zasady konkursu:

  1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci (tylko soliści) uczęszczające do Przedszkola nr 9 w Dąbrowie Górniczej.
  2. Każdy uczestnik przedstawia jeden wiersz o tematyce dowolnej. Czas prezentacji wiersza nie powinien przekraczać 2 minut.
  3. Nagranie powinno być zrealizowane powszechnie dostępnym sprzętem: telefon, kamer, tablet w układzie poziomym.
  4. Nagrany wiersz na pendrive wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia, zgodą rodzica lub opiekuna oraz podpisanym oświadczeniem należy dostarczyć do Przedszkola nr 9  w terminie od 23 marca 2021 r. do 16 kwietnia 2021 r.

Nagrane prezentacje wierszy zostaną opublikowane na stronie www.przedszkole9dg.edupage.org i www.biblioteka-dg.pl oraz profilu facebook’owym i kanale YouTube Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

Nadesłane nagrania oceni Jury powołane przez Organizatora, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 23 kwietnia.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

 

plakat

 

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 722
Odwiedzin w tygodniu: 6572
Odwiedzin w miesiącu: 10542
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 3662748