Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

01 marzec 2021

Miejska Biblioteka Publiczna wraz ze Stowarzyszeniem Budzimy Strzemieszyce  oraz Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej "Dąbrowiacy" serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Symbol Wielkanocy". 🥚🐏🐥

Na prace plastyczne wykonane techniką dowolną czekamy do 20 marca. Opisane prace (imię, nazwisko, wiek dziecka, adres oraz numer telefonu) należy złożyć w Punkcie Ksero Biblioteki Głównej lub w kawiarni Ale Kava, mieszczącej się w strzemieszyckiej Filii nr 8.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (klasy 1-3)🧑👱‍♀️.

Ogłoszenie wyników nastąpi 27 marca na facebook'owych profilach organizatorów. Nadesłane prace będą wystawione w Filii nr 8 po zakończeniu konkursu.

symbol wielkanocy