Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

29 grudzień 2020

Wszystkie dzieci w wieku 8-14 lat zapraszamy do wzięcia udziału

w konkursie literackim „Zimowe opowieści dziwnej treści”!

Celem konkursu jest napisanie opowiadania dotyczącego zimy o objętości max. 2 stron A4, znormalizowanego maszynopisu (czcionka: Times New Roman, Calibri; wielkość czcionki: 12). Pod uwagę będą brane tylko teksty zawierające pełen zestaw wyrażeń: książki na Marsie; hokus-pokus; purpurowy ślimak; na marchewkę bałwana!; jak w transie. Prace konkursowe należy zatytułować i wyraźnie zaznaczyć (np. podkreślić, pogrubić) użyte w tekście wyrażenia.

Uczestnikiem konkursu zostaje każdy, kto w terminie od 28.12.2020 r. do 17.01.2021 r. złoży pracę konkursową w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25, 41-300 Dąbrowa Górnicza) wraz z formularzem zgłoszeniowym, stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu, bądź prześle ją pocztą tradycyjną (wraz z załącznikiem) lub wersję elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wraz ze skanem załącznika nr 1)

Do pobrania:

opowiesci zimowe 1