Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

29 grudzień 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych literackich feriach zimowych!
Podczas zaplanowanej na początek stycznia zimowej przerwy w nauce nie będzie można narzekać na nudę!

Na dobry początek zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch konkursach. Pierwszy – literacki, będzie polegał na napisaniu opowiadania dotyczącego zimy, ale z użyciem podanych zwrotów, wśród których znalazł się m.in. „purpurowy ślimak”, czy... „książki na Marsie”! Nic więc dziwnego, że nazwa samego konkursu to „Zimowe opowieści dziwnej treści”.
Drugą szansą na zdobycie nagród książkowych będzie konkurs na plastyczną interpretację wybranej sceny z książki „Zima Muminków”.
Na artystyczne dusze czekać będą warsztaty plastyczne on-line oraz różnego rodzaju zadania, które publikowane będą na Facebooku MBP.

Szczegółowe informacje dostępne już wkrótce na naszej stronie oraz Facebooku MBP (www.facebook.com/mbpdg).

ferie w miescie 2020