Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

07 grudzień 2020
🎁Z przyjemnością informujemy, że w tym roku jesteśmy częścią Dąbrowskiej Paki Dobra! 🎁

Blisko nas, w naszej klatce, na tej samej ulicy, nieopodal naszej dzielnicy mieszkają ludzie samotni, opuszczeni, zaniedbani i zapomniani, których trudne życie i koleje losu wyrzuciły na margines, ci wszyscy, dla których święta są czasem tęsknoty za tym, co utracone.

➡️Zasady akcji są bardzo proste:
1. W kilku miejscach w mieście, w tym w Bibliotece Głównej i wszystkich naszych filiach, możecie znaleźć bezpłatne, świąteczne torby🛍 oznakowane jako „Dąbrowska Paka Dobroci”.
2. Wystarczy wziąć taką papierową torbę, wypełnić ją produktami, upominkami i podarować sąsiadowi, osobie samotnej czy seniorowi. 🙋‍♀️🙋
3. A jeśli nie wiecie, komu przekazać „Dąbrowską Pakę Dobroci”, możecie ją zostawić w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25). 🏫 Dzięki wolontariuszom, torba trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta.

Niech magia nadchodzących świąt 🎄🎅 otworzy nas na tych, którzy na co dzień mierzą się z trudnościami i walczą z przeciwnościami losu. ❤

Dabrowska Pak Dobra 24 XI