Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
07 grudzień 2020
🎁Z przyjemnością informujemy, że w tym roku jesteśmy częścią Dąbrowskiej Paki Dobra! 🎁
 
Blisko nas, w naszej klatce, na tej samej ulicy, nieopodal naszej dzielnicy mieszkają ludzie samotni, opuszczeni, zaniedbani i zapomniani, których trudne życie i koleje losu wyrzuciły na margines, ci wszyscy, dla których święta są czasem tęsknoty za tym, co utracone.
 
➡️Zasady akcji są bardzo proste:
1. W kilku miejscach w mieście, w tym w Bibliotece Głównej i wszystkich naszych filiach, możecie znaleźć bezpłatne, świąteczne torby🛍 oznakowane jako „Dąbrowska Paka Dobroci”.
2. Wystarczy wziąć taką papierową torbę, wypełnić ją produktami, upominkami i podarować sąsiadowi, osobie samotnej czy seniorowi. 🙋‍♀️🙋
3. A jeśli nie wiecie, komu przekazać „Dąbrowską Pakę Dobroci”, możecie ją zostawić w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25). 🏫 Dzięki wolontariuszom, torba trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta.
 
Niech magia nadchodzących świąt 🎄🎅 otworzy nas na tych, którzy na co dzień mierzą się z trudnościami i walczą z przeciwnościami losu. ❤
 
 
 
Dabrowska Pak Dobra 24 XI

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 1167
Odwiedzin w tygodniu: 3078
Odwiedzin w miesiącu: 26165
Odwiedzin w zeszłym roku: 41413
Wszystkie: 3616624