Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
22 październik 2020

Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi wraz z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką oraz Filią nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do wzięcia udziału w VI Regionalny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Z kotem mi do twarzy"!

Konkurs jest skierowany do uczniów klas 2-5 szkoły podstawowej i polega na przygotowaniu pracy pisemnej i plastycznej.

Formą pisemną ma być nowa, wymyślona przez uczestnika przygoda kota Cukierka (bohatera książek Waldemara Cichonia) wraz z ilustracją.   

  • Praca pisemna w formie opowiadania musi zawierać minimum 200 słów, preferowana forma zapisu – plik Word. W przypadku problemów technicznych można przesłać wyraźne zdjęcie opowiadania.
  • Wymagania techniczne pracy plastycznej: praca wykonana w formacie A4, technika dowolna
  • Do konkursu z jednej placówki może zgłosić się maksymalnie 2 uczniów.
  • Konkurs oceni Komisja Konkursowa (pracownicy MBP Filia nr 5 w Dąbrowie Górniczej oraz PBW Filia w Dąbrowie Górniczej).
  • Opiekun merytoryczny zobowiązany jest przesłać wraz z pracą konkursową wszelkie niezbędne zgody załączone do Regulaminu.
  • Nagrody rzeczowe dla laureatów i dyplomy uczestnictwa zostaną przesłane na adres placówek biorących udział w konkursie.
  • Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach i mediach społecznościowych organizatorów i patronów konkursu do dnia 25.11.2020 r.
  • W sytuacji spornej ostateczną decyzję podejmuje Organizator konkursu.

Termin nadsyłania prac konkursowych – 20 listopada 2020 r. (piątek) – pocztą na adres:

Szkoła Podstawowa nr 29

z Oddziałami Sportowymi im. Alfreda Szklarskiego ul. Morcinka 4

41-303 Dąbrowa Górnicza

 z dopiskiem „KONKURS: Z KOTEM MI DO TWARZY”

Bądź w formie zdjęć na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

z dopiskiem „KONKURS: Z KOTEM MI DO TWARZY”

W razie pytań proszę o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 322688602 wew. 128

Do pobrania:

Regulamin + karta zgłoszeniowa

plakat poprawiony page 001

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 288
Odwiedzin w tygodniu: 3218
Odwiedzin w miesiącu: 3218
Odwiedzin w zeszłym roku: 34480
Wszystkie: 3623558