Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

21 październik 2020

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Portret Pluszowego Misia", który organizowany jest w ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia przypadającego na dzień 25. listopada.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych (klasy I – III). Prace konkursowe wykonane dowolną techniką plastyczną (nie przekraczające formatu A4) należy dostarczyć do 18 listopada do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej MBP, bądź przesłać pocztą na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, T. Kościuszki 25, 41-300 Dąbrowa Górnicza z dopiskiem: Portret Pluszowego Misia

Ogłoszenie wyników odbędzie się 25 listopada na stronie www.biblioteka-dg.pl oraz bibliotecznym Facebook’u: www.facebook.com/mbpdg.

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 32 262 49 14

konkurs plastyczny pluszowy mis